Masterclass Antibiotica

  • Evenement
Studenten Biologische en Medische Research op het lab
  • Datum
    • datum

  • Tijd
    • starttijd

    • eindtijd

  • Locatie

    Van DoorenVeste

    locatie

De opleiding Biologie en Medisch laboratoriumonderzoek - Biologisch en Medische Research organiseert de masterclass Antibiotica voor havo 5 leerlingen op woensdag 29 januari.

De leerlingen krijgen tijdens deze masterclass een kort college en daarna gaan ze op het lab aan de slag met het bepalen van de resistentie van een bacterie tegen een antibioticum. Dit doen ze aan de hand van een agar disc difussie test en een MIC test. In principe duurt de masterclass de hele dag, maar afhankelijk van de groepsgrootte en de inzet van de leerlingen kan de masterclass ook eerder klaar zijn. Er is plek voor 16 leerlingen. Leerlingen kunnen zich individueel aanmelden voor de masterclass via [email protected].

Mochten er meer leerlingen geïnteresseerd zijn dan het aantal beschikbare plekken, dan zullen we op een later moment nogmaals een masterclass inplannen. Bekijk hier meer informatie over de Masterclass Anitbiotica.

Interessegebieden

  • Aarde en Milieu
  • Gezondheid en Sport
  • Techniek